Salman Ataş

Dai Sifu

Sinan Ataş

Dai Sifu

Serdar Başer

Sihing

Sağlık ve Savaş Sanatları Akademisi

Wing Tsun Savaş Sanatını bir yaşam tarzı olarak size sunuyoruz.

Bünyemizde öğretilen ve özünde geleneksel prensiplere bağlı olan Wing Tsun sistemi, Dai Sifu Salman Ataş ve Dai Sifu Sinan Ataş’ın tecrübeleriyle daha etkin ve gerçekçi bir sistem olarak geliştirilip sizlere sunulmaktadır.

Organizasyonumuzun disiplin, saygı ve kalite ilkeleri doğrultusunda vermiş olduğu eğitim ile öğrenci (SG) ve usta (HG) yetiştirmekte olup, kişilere bunu hayat tarzı olarak benimsetmeyi ilke edinmiştir. WTSP sistemi ile kişi sadece fiziksel olarak değil zihinsel farkındalık olarak da çok yol kat etmektedir. 10 yılı aşkın tecrübeleriyle öğrenci yetiştirmekte olan uzman eğitmen kadromuz eğitim boyunca disiplin ve kaliteleri ile öncelikli olarak bunu hedeflemişlerdir. 

Böylelikle hangi düzeyde olursa olsun eğitimlerini tamamlayan kişiler, hayat boyu kendilerine fayda sağlamış bir sanatın tozunu yutmuş olurlar.

Misyonumuz, Vizyonumuz

Avrupa standartlarında Wing Tsun eğitimini tüm öğrencilerine iletmeyi kendine felsefe edinen organizasyonumuzun misyonu; düzen, disiplin, saygı ve kalite doğrultusunda öğrenci ve eğitmenler yetiştirmektir.

Wing Tsun sanatını ve felsefesini benimsemiş herkese öncelikle ilk 5 öğrenci derecesi programları ile birlikte temel prensiplere dayalı güçlü bir alt yapı sağlanmaktadır. Bununla beraber yaklaşık 15 aylık bir süreçte öğrencilerin zihinsel ve fiziksel becerileri arttırılarak hayata karşı kendilerini ve sevdiklerini koruyabilmeleri hedeflenmiştir.

Herkesin Wing Tsun yapmak için farklı nedenleri olmasına rağmen hepsinin temelinde sağlıklı bir yaşam sürmek ve zinde kalmak yatar. Ardından kendini ve sevdiklerini koruyabilme isteği gelir. Bu da yaşamın güçlükleri karşısında kararlı ve emin durmayı hedeflemek anlamına gelir ki bu gelmiş geçmiş tüm insanlığın istediği yegâne güçtür.